
IKEA LISTERBY(905.622.46), журнальний столик, темно-коричневий буковий шпон
13 858 ₴
12 333,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.622.46
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей міцний стіл великих розмірів прослужить довго, оскільки лак захищає деревину бука та зберігає зовнішній вигляд натуральної деревини. Міцний і справжній характер - рік за роком.
Бук є натуральним, міцним матеріалом. Довговічність поверхні підвищує захисний шар лаку, який також зберігає зовнішній вигляд натуральної деревини.
Поверхня темної натуральної деревини має виразне оздоблення, яке робить стіл центром вашої вітальні, а округлі лінії надають йому теплого та м’якого вигляду.
Макс. навантаження на стіл: 20 кг.
масив бука
ДСП, шпон бука , Тонований прозорим акриловим лаком
Дошка ДСП, буковий шпон, тонований прозорий акриловий лак, паперова фольга, буковий шпон
Масив бука, прозорий акриловий лак
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті та затягніть їх, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Висота під меблями | 12 см |
| Властивості | З полицями |
| Довжина | 140 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Бук |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 12 333,62 ₴


