
IKEA KOMPLEMENT(005.094.99), ящик, темно-сірий
1 995 ₴
1 775,55 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.094.99
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для складеного одягу чи аксесуарів, він надає гардеробу PAX чистий мінімалістичний вигляд. Укомплектуйте коробками KOMPLEMENT — і не витрачайте час на пошук відповідних шкарпеток.
Безкоштовно на 10 років гарантія. Будь ласка, зверніться до умов гарантії в брошурі.
Вбудований амортизатор дозволяє закривати його повільно, тихо та обережно.
Коробки KOPLEMENT ідеально поміщаються в цю шухляду та допомагають упорядковувати шкарпетки, шарфи та інші дрібні речі, не займаючи багато місця.
Ящик вміщує близько 15 футболок.
В наявності різні ширини та глибини.
Можна доповнити килимком для ящиків KOMPLEMENT, щоб захистити та зберегти ваші речі в порядку.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 100x35 см, точні розміри виробу див. у розділі "Розміри виробу".
Направляючі для ящиків у комплекті.
ДСП, паперова фольга, пластикова кромка
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.0 см |
| Властивості | М'яке закривання |
| Глибина | 34.1 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Ящики |
| Ширина | 92.8 см |
| Ширина ящика (всередині) | 90.1 см |
- Ціна: 1 775,55 ₴


