
IKEA KOMPLEMENT(105.091.73), висувна вішалка для штанів, темно-сірий
3 296 ₴
2 933,44 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.091.73
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Попрощайтеся з купою джинсів і штанів! Ця міцна вішалка для штанів забезпечує легкий огляд і дозволяє створити добре скоординоване вбудоване рішення.
Безкоштовна гарантія 10 років. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко побачити та дістати свої штани, оскільки вішалка для штанів висувається.
Гладка висувна вішалка для штанів і плавне закривання з функцією запобігання падінню.
Вішалка для штанів має 9 плечей і вміщує 18 пар штанів.
Підходить лише для рами шафи PAX 100x58 см, точні розміри продукту можна див. у розділі «Розміри виробу».
ДВП Паперова фольга
сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному за
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 3.5 см |
| Глибина | 56.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 96.5 см |
- Ціна: 2 933,44 ₴

