
IKEA KOMPLEMENT(105.092.05), ящик зі скляною передньою частиною, темно-сірий
2 429 ₴
2 161,81 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.092.05
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Скляна передня частина дає вам чудовий огляд того, що знаходиться всередині шухляди, незалежно від того, зберігаєте ви красиві ремені чи просто хочете побачити, яка сорочка під нею.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії ви можете знайти в брошурі.
Шухляда зі скляною фасадною панеллю дозволяє швидко переглянути вміст і додатково надає шафі легкості.
Вбудований амортизатор дозволяє закривати його повільно, тихо та обережно.
Ящик вміщує приблизно 8 пар складених штанів або 16 футболок.
Доступний у кількох варіантах ширини.
Рекомендоване максимальне навантаження застосовується, коли вага рівномірно розподілена
Можна доповнити скляною полицею KOMPLEMENT, щоб вміст верхньої шухляди було видно зверху.
Можна доповнити килимком для ящиків KOMPLEMENT, щоб захистити ваші речі та зберегти їх у порядку.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 50x58 см, точні розміри продукту див. розділ «Розміри продукту».
Направляючі висувних ящиків включені.
ДСП, паперова плівка, пластикова окантовка, загартоване скло
ДСП, паперова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон.
Протріть сухою тканиною.
Поводьтеся обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня може призвести до того, що скло раптово трісне/зламається. Слід уникати бічних ударів, оскільки саме тут скло найбільш вразли
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.0 см |
| Властивості | М'яке закривання |
| Глибина | 56.9 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), скло |
| Тип | Ящики |
| Ширина | 42.8 см |
| Ширина ящика (всередині) | 40.1 см |
- Ціна: 2 161,81 ₴


