
IKEA KOMPLEMENT(405.092.18), роздільник для рам, темно-сірий
3 469 ₴
3 087,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.092.18
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Допомагає вам налаштувати внутрішню частину гардеробу, щоб ви могли зберігати складений одяг, довгий і короткий одяг на вішалках і взуття.
Можна поєднувати з усіма предметами інтер'єру 50х58см КОМПЛЕМЕНТ.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 100x58 см, точні розміри виробу можна знайти в розділі «Розміри виробу».
ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), паперова фольга
ДСП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 81.5 см |
| Глибина | 57.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 96.1 см |
- Ціна: 3 087,41 ₴

