
IKEA IDALINNEA(205.482.92), наволочка, антрацит
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.482.92
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Романтичні білі квіти на антрацитовому фоні додадуть традиційного та свіжого характеру будь-якому ліжку, дивану чи кріслу. Наволочка IDALINNEA чудово поєднується як з однотонними тканинами, так і з тканинами з візерунками.
Наволочки з дзеркальним виглядом - однаковий візерунок з обох сторін.
Прихована блискавка дозволяє легко зняти чохол.
Бавовна це міцний натуральний матеріал, який можна прати та прасувати в машині.
Підходить для внутрішніх подушок 50x50 см.
100% бавовна
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, програма макс. 40°C, звичайна.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Форма | Майдан |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 233,18 ₴




