
IKEA PLOGFÅRA(905.432.10), контейнер з кришкою, світло-бежевий
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.432.10
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей декоративний металевий ящик допоможе вам використовувати простір у шафах, ящиках і полицях. Тут можна сховати менші предмети, щоб їх було легко знайти, коли вони вам знадобляться.
Ця маленька скринька допоможе впорядкувати все: від ручок до зарядних пристроїв і кабелів.
Коробка підходить для зберігання як серій HAUGA, так і IDANÄS, а також інших блоків зберігання з полицями глибиною не менше 16 см.
Можна використовувати у вологих приміщеннях.
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Витріть насухо чистою тканиною .
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким засобом для миття посуду або милом, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 8 см |
| Властивості | З кришкою |
| Довжина | 22 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари, Ювелірні вироби |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Маленький |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 463,69 ₴





