
IKEA KOMPLEMENT(605.094.63), штанга для одягу, темно-сірий
1 215 ₴
1 081,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.094.63
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ця міцна вішалка для штанів ідеально підходить до рами вашої шафи PAX, щоб створити добре скоординований, вбудований образ.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
На поручні ви можете повісити одяг обличчям вперед у неглибокій 35 см рамі шафи.
Не забудьте про вішалки! У нас є всі типи та стилі на вибір, незалежно від того, чи ви вішаєте свою найкращу сукню чи свою найважчу зимову куртку.
Стійка для одягу вміщує приблизно 8 пальт або 16 сорочок на вішалках.
Рекомендоване максимальне навантаження, коли вага рівномірно розподілена
Підходить лише для корпусу шафи PAX 100x35 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
ДВП, паперова фольга
сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким побутовим миючим засобом.
Протріть сухою тканина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 3.5 см |
| Глибина | 33.3 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 24 кг |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Тип | Вішалка для одягу |
| Ширина | 96.1 см |
- Ціна: 1 081,35 ₴

