-11%

IKEA VIHALS(294.421.73), стелаж, білий
21 491 ₴
19 126,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.421.73
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус шафи легко зібрати завдяки геніальній конструкції з клиновими штифтами, які легко вставляються в попередній - просвердлені отвори.
Більшість сировини, яка використовується у VIHALS, надходить із відновлюваних джерел.
Ящики різних розмірів відповідають різним потребам у зберіганні.
Шафа з розсувними дверцятами Верхня панель:
ДСП, акрилова фарба, паперова фольга, пластикова окантовка
Бічна панель/ Нижня панель/ Перегородка/ Полиця/ Двері:
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка
Задня панель:
Комод із 4 шухлядамиДВП
Верхня панель/ Бічна панель/ Фронтальна панель ящика:
ДСП, акрилова фарба, пластикова кромка
Нижня панель:
ДСП, паперова фольга, акрилова фарба, пластикова окантовка
Задня панель:
ДСП, паперова плівка
Бічна сторона шухляди/ Задня шухляда:
ДСП
Дно ящика:
ДВП
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 91 кг |
| Висота | 90 см |
| Властивості | З полицями, З ящиком |
| Глибина | 47 см |
| Двері | З дверима |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 126,99 ₴





