-11%

IKEA BERGMUND(193.847.05), Барний стілець зі спинкою, наслідування дуб/гуннаред середньо-сірий
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.847.05
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барні стільці BERGMUND забезпечують комфорт і багато варіантів покриття, наприклад, цей у елегантному сірому кольорі. Після приємної їжі та післяобідньої розмови приємно знати, що їх можна випрати.
Ви можете зручно сидіти протягом тривалого часу. Кут нахилу спинки забезпечує хорошу підтримку попереку. Нахил спинки в поєднанні з м’яким сиді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см |
| Висота сидіння | 62 см |
| Властивості | Чохол, який миється, З підставкою для ніг, М'який, Є запасні чохли |
| Глибина | 48 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Колір | бежевий, сірий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина, тверда деревина |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 45 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 158,80 ₴







