
IKEA GLENN(601.317.34), барний стілець, білий/хром
7 788 ₴
6 931,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 601.317.34
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Зручний барний стілець із чіткими лініями білого та хромованого кольору. Якщо у вас є кілька табуретів, ви можете поставити їх один на одного – це корисно, коли прийшов час підмітати підлогу або вам просто потрібно трохи більше місця.
Табуретки можна складати один на один, тож у вас може бути кілька, і вони займають стільки ж місця, скільки один табурет.
Підходить для барної стійки висотою 90 см.
Рекомендовано для лише для використання в приміщенні.
Щоб запобігти подряпинам на поверхні та приглушити звук ніжок стільця, що ковзають по підлозі, у комплекті з самоклеючими захисними накладками для підлоги FIXA, продаються окремо.
сталь, хромування
Поліпропіленовий пластик
Ковшове сидіння:Полікарбонат
Поліетилен
латунь
Очистіть м’якою тканиною, змоченою у воді.
Щоб забезпечити найвищу якість, за потреби затягніть гвинти.
Цей барний стілець був протестований для домашнього використання та відповідає вимогам щодо довговічності та безпеки, викладеним у стандартах EN 12520 та EN 1022.
Під час чищення сидіння не використовуйте засіб для чищення, це може пошкодити сидіння. Використовуйте лише воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 66 см |
| Властивості | З підставкою для ніг |
| Глибина | 48 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Перевірено на | 100 кг |
| Ширина | 50 см |
| Ширина сидіння | 37 см |
- Ціна: 6 931,32 ₴






