
IKEA KOMPLEMENT(605.094.77), висувна вішалка для штанів, темно-сірий
2 082 ₴
1 852,98 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.094.77
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Попрощайтеся з купою джинсів і штанів! Ця міцна вішалка для штанів забезпечує легкий огляд і дозволяє створити добре скоординоване вбудоване рішення.
Ви можете легко побачити та дістатися до своїх штанів, оскільки вішалка для штанів висувається.
Гладка висувна вішалка для штанів і плавне закривання з функцією захисту від падіння.
Напівглянсова паперова плівка гладка на дотик і красиво ніжно відбиває світло в кімнаті.
Вішалка для штанів має 4 кронштейни та вміщує 4 пари
Підходить лише для корпусу шафи PAX 50x35 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
ДВП, паперова фольга
Сталь, епоксидне порошков
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 3.5 см |
| Глибина | 33.3 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 46.1 см |
- Ціна: 1 852,98 ₴

