
IKEA ÅKERVINDEFLY(405.543.62), подушка для крісла, сірий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.543.62
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Найкращий вибір для довгих годин сидіння! Ця сіра подушка для стільця виготовлена з підтримуючої піни з ефектом пам’яті та має нековзку нижню частину, щоб утримувати її на місці. При такому використанні корисно знати, що чохол можна прати.
Ви сидите зручно, оскільки м’який підкладка з піни з ефектом пам’яті розподіляє навантаження та підлаштовує форму під ваше тіло.
Комфортно, коли ви працюєте вдома, дивитеся телевізор або довго відпочиваєте на стільці в на кухні чи в їдальні.
Нековзка нижня частина тримає подушку стільця на місці.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна зняти та випрати в машині.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Пінополіуретан "меморі" 50 кг/м3
100% поліпропілен
Машинне прання, макс. 40°C, звичайний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Глибина | 37 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна ширина | 39 см |
| Мінімальна ширина | 35 см |
| Товщина | 5 см |
- Ціна: 771,63 ₴


