
IKEA ÅHEIM(392.817.25), двері на петлях, дзеркало
6 504 ₴
5 788,56 ₴
- Під замовлення
- Код: 392.817.25
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Втомилися зранку? Ви можете заощадити час і зменшити стрес, використовуючи дверцята дзеркала для зачіски та макіяжу, або під час одягання улюбленого одягу та взуття.
10 років гарантії. Будь ласка, ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
Дверцята можна встановити з лівого або правого боку
Петлі з вбудованими амортизаторами гальмують двері, зачиняючи їх безшумно та плавно.
Кімната миттєво стане більшою, світлішою та ще більшою просторі при виборі дзеркальних дверей. Чудовий спосіб перетворити вузький коридор або маленьку спальню.
Ручка в комплекті.
Ці двері можна використовувати лише з шафою PAX 236 см заввишки.
Додано петлі до комбінації, які знаходяться в окремій упаковці.
Залежно від місцевих умов продукт після використання може бути призначений для переробки або відновлення енергії.
Підходить до гардеробної системи PAX.
Дверіалюміній, анодований
Стільниковий наповнювач (100% перероблений)
скло, пластикова плівка
ДВП, паперова фольга
Оцинкована сталь
сталь, нікельована
ацетальний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття вікон.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 229.4 см |
| Колір | білий, сірий |
| Корпус, вис | 236.4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою, Дзеркальне скло |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 49.5 см |
- Ціна: 5 788,56 ₴


