
IKEA MÅRENÄS(995.143.88), крісло з підлокітниками, чорний/Gunnared темно-сірий
10 389 ₴
9 246,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.143.88
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Висока спинка, підлокітники та пружинне сидіння з поролоновою підкладкою, це крісло є визначенням комфорту. Темно-сірий чохол легко зняти та випрати - або замінити його, щоб надати стільцю нового вигляду.
Повечеряйте стильно та з комфортом. Це м’яке крісло ідеально підходить для тривалої трапези, проведення дорогоцінних моментів із родиною та друзями або просто відпочинку.
Підвищений комфорт завдяки хвилеподібним пружинам, які забезпечують гнучкість і пружність.
Пінопласт на сидінні допомагає розподілити тиск під час сидіння.
Ви можете легко подовжити життя вашого стільця та освіжіть свій декор, просто змінивши чохол.
Після живої трапези приємно знати, що чохол для крісла легко знімати та прати в пральній машині.
Ніжки стільця виготовлені з масиву дерева - міцного, натурального матеріалу.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Кріслотверда деревина, клей, морилка, прозорий лак
Каркас підлокітника/ Каркас спинки:тверде дерево, 100% перероблений твердий картон , Клей
Пінополіуретан 25 кг/ м3, високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/м3
поліестерова вата
100% поліпропілен, тверда деревина, клей, сталь
200% нейлон
поліестерова вата, поліестерова вата
Пінополіуретан 25 кг/м3
100 % поліестер
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не можна сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Професійне прибирання на суху в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Стійкість до стирання цього покриття була протестована протягом 25 000 циклів. Покриття зі стійкістю 15 000 циклів або більше підходить для меблів, які мають витримувати щоденне використання вдома.
Покриття має рівень світлостійкості 5 ( стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 56 см |
| Ширина | 59 см |
| Вага | 11 кг |
| Висота сидіння | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина, тверда деревина |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина сидіння | 52 см |
- Ціна: 9 246,21 ₴







