
Біла вішалка Benton Стильна вішалка для верхнього одягу Вішалка підлогова для спальні Вішалка для гардеробної
2 814 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 207014-129068
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біла вішалка Benton Стильна вішалка для верхнього одягу Вішалка підлогова для спальні Вішалка для гардеробної
Оригінальна, мінімалістична вішалка для одягу! Будь то гардеробна, спальня або передпокій - представлена модель дасть вам змогу звільнити більше місця для всього вашого одягу, а також красиво його відобразити! Збоку від сталевої конструкції є чотири практичних хромованих гачка для шарфів, головних уборів та інших аксесуарів. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально підходить для особливо маленьких приміщень.
Характеристики:
- Тип: Вішалка для одягу
- білий колір
- Матеріал: сталь
- Вага: 5 кг.
- Збірка: потрібна повна збірка
- Гачки: 4
Габаритні розміри:
- Зріст: 175 см
- Ширина: 50 см.
- Глибина: 50 см.
- Основа: 29 х 29 см
- 1 х вішалка для одягу
- сталі
Поради з догляду:
- Очищайте загальнодоступними м'якими мийними засобами і м'якою тканиною, протріть насухо після вологого протирання. Щоб уникнути подряпин не використовуйте очищувальне молочко.
- Відполіруйте мідні або хромовані елементи відповідними засобами.



Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Гачки | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Фасади | метал |
| Основні | |
| Призначення | Універсальна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коло, Ніжки |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білий вішак | Benton |
| Стильний вішак для верхнього одягу | Вішалка для спальні Вішалка для гардеробної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 814 ₴








