
Стіл круглий обідній Beliani Mesilla 120 см Темне дерево Кухонний дерев'яний стіл Сучасний стіл
26 682 ₴
- Під замовлення
- Код: 300293-459707
Відправка з 24 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл круглий обідній Beliani Mesilla 120 см Темне дерево Кухонний дерев'яний стіл Сучасний стіл
За цим столом з комфортом можуть розміститися до 4 осіб, надаючи їм достатньо місця для тарілок і напоїв.
Виготовлений з високоякісної деревини акації, яка не потребує частого догляду та легко чиститься.
Природний колір дерева робить стіл підходящим для багатьох сучасних інтер'єрів, а також для мінімалістичних інтер'єрів у японському стилі.
Детальні характеристики:
- Матеріал: Дерево акації
- Колір: Темне дерево
- Вага: 41 кг
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Розміри:
- Висота: 77 см
- Діаметр: 120 см
- Форма: Кругла
- Кількість місць: 4
- Збірка: Потрібна повна збірка
- Особливості:
- Сучасний дизайн
- Невибагливість у догляді
- Довговічність
- Протиковзкі ніжки
Цей круглий обідній стіл стане стильним і функціональним доповненням вашої кухні або їдальні.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Акація |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 682 ₴





