
Крісло букле Beliani Vaasa Білий 61х60х85 см Крісло диван Крісло в зал Крісла для дому Красиві крісла
7 826 ₴
- Під замовлення
- Код: 299930-495318
Відправка з 24 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло букле Beliani Vaasa Білий 61х60х85 см Крісло диван Крісло в зал Крісла для дому Красиві крісла
Оснащене розширюваною вгору спинкою та сидінням з товстою підкладкою, воно забезпечує максимальний комфорт під час сидіння. Декоративна вертикальна прошивка та злегка нахилені ніжки з каучукового дерева роблять крісло окрасою будь-якої кімнати.
Детальні характеристики:
- Матеріал: Букле, каучукове дерево
- Колір: Світле дерево, білий
- Вага: 11 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Розміри:
- Ширина: 61 см
- Глибина: 60 см
- Висота: 85 см
- Площа сидіння: 60 х 50 см
- Товщина сидіння: 15 см
- Висота сидіння: 40 см
- Наповнення: Піна (щільність 24 кг/м3)
- Конструкція сидіння: Еластичні ремні
- Стиль: Класичний
- Збірка: Частково зібране
- Підлокітники: Відсутні
Особливості продукту:
- Товсте сидіння забезпечує максимальний комфорт.
- Максимальний комфорт завдяки стійким ніжкам.
- Класичний дизайн.
- З декоративною вертикальною стежкою.
- Повністю оббитий.
- Чохли на ніжки захищають підлогу від подряпин.
Це крісло стане комфортним і стильним доповненням вашого дому.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Обивний матеріал | Букле |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 826 ₴







