
Крісло Beliani Vaasa Бежевий 61х60х85 см Крісло для офісу Крісло для спальні Крісло для читання книг
7 718 ₴
- Під замовлення
- Код: 227723-75608
Відправка з 24 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Beliani Vaasa Бежевий 61х60х85 см Крісло для офісу Крісло для спальні Крісло для читання книг
Оснащене розширюваною вгору спинкою та сидінням з товстою підкладкою, воно забезпечує максимальний комфорт під час сидіння. Декоративна вертикальна прошивка та злегка нахилені ніжки з каучукового дерева роблять крісло окрасою будь-якої кімнати.
Детальні характеристики:
- Матеріал: Поліестер, каучукове дерево
- Колір: Чорний, бежевий
- Вага: 13 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Розміри:
- Ширина: 61 см
- Глибина: 60 см
- Висота: 85 см
- Площа сидіння: 60 х 50 см
- Товщина сидіння: 15 см
- Висота сидіння: 40 см
- Наповнення: Піна (щільність 24 кг/м3)
- Конструкція сидіння: Еластичні ремні
- Стиль: Класичний
- Збірка: Частково зібране
- Підлокітники: Відсутні
Особливості продукту:
- Класичний дизайн.
- Повністю оббите.
- Захисні чохли на ніжках для захисту підлоги від подряпин.
- Максимальний комфорт завдяки стійким ніжкам.
- Товсте сидіння забезпечує максимальний комфорт.
- З декоративною вертикальною прошивкою.
Це крісло стане комфортним і стильним доповненням вашого дому.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 718 ₴









