
Світильник Beliani Maninga Світильник стельовий Плетений натуральний підвісний світильник Люстри в спальню
8 909 ₴
- Під замовлення
- Код: 299744-498765
Відправка з 24 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Beliani Maninga Світильник стельовий Плетений натуральний підвісний світильник Люстри в спальню
Цей богемний підвісний світильник з лляного полотна натурального кольору створить затишну атмосферу у будь-якому інтер'єрі.
Він випромінює тепле й ніжне світло, яке чудово підходить для спальні або вітальні. Завдяки своїй унікальній формі та натуральному кольору він стане окрасою будь-якої кімнати.
Деталі:
- Гарантія: 24 місяці
- Тип: Підвісний світильник
- Колір: Натуральний
- Відтінок: Світло-коричневий
- Матеріал: Лляна стрічка
- Додатковий матеріал: Залізо
- Покриття: Матове
- Вага: 1,8 кг
- Складання: Частково зібраний
Особливості продукту:
- Регульована довжина кабелю
- Швидкий і простий монтаж
- Ідеально підходить як для спальні, так і для вітальні
- Ручна робота
- Висока якість
Розміри:
- Висота: 123 см
- Ширина: 60 см
- Глибина: 58 см
- Довжина кабелю: 75 см
В комплект входить:
- 1 х підвісний світильник
Технічні характеристики:
- Напруга: 220–240 В (50 Гц)
- Тип цоколя: Е27
- Потужність: 40 Вт
- Кількість ламп: 1
Рекомендації щодо догляду:
- Лляну стрічку слід зберігати в приміщенні, коли вона не використовується.
- Уникайте тривалого впливу сонячних променів, опадів і вологи.
- Очищайте вологою ганчіркою та ретельно висушіть.
- Чистіть лише сухою тканиною без використання миючих засобів.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Папір |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Коричневий |
| Колір плафона | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 123 см |
| Діаметр | 58 см |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 909 ₴




