
IKEA NICKEBO(705.625.63), постамент, Матовий сіро-зелений
1 128 ₴
1 003,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.625.63
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Сіро-зелені матові кухонні фасади NICKEBO створюють гармонійний та сучасний ефект. Плінтуси надають кухні єдиного вигляду і підкреслюють її стиль.
Ви можете доповнити зовнішній вигляд своєї кухні зверху вниз, додавши плінтус, щоб закрити проміжок між підлогою і нижніми шафами.
25-річна гарантія. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
Підходить для серії кухонних меблів МЕТОД.
Можна обрізати до потрібного розміру.
синтетичний каучук, поліпропіленовий пластик, пластикова фольга (мінімум 70% перероблено)
Протріть чистою сухою тканиною.
Очищайте вологою ганчіркою з мікрофібри. Для видалення стійких плям використовуйте м'який миючий засіб та акуратно потріть круговими рухами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 8.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий |
| Товщина | 1.0 см |
| Ширина | 220.0 см |
- Ціна: 1 003,92 ₴



