-11%

IKEA KACKLA(106.020.48), розширений контейнер, білий
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 106.020.48
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця ковзаюча коробка може бути від 18 до 28 см, але вона також доступна в інших розмірах. Підключіться, як вам подобається, організуйте свої речі та використовуйте кожен сантиметр свого простору.
Доступно в декількох розмірах - вільно підключіть їх.
Легко адаптуватися до ваших потреб та наявного місця, оскільки коробка може бути розповсюджена на довжину.
Поліпропіленовий матеріал
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть м’якою тканиною, змоченою водою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 6.7 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна ширина | 28 см |
| Мінімальна ширина | 18 см |
| Розмір | Маленький |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,75 ₴






