-11%

IKEA NÄMMARÖ(095.817.87), садовий стіл і 2 розкладні стільці, Складена світло -коричнева пляма
11 395 ₴
10 141,55 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.817.87
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тверда акація, акрилова пляма
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота столу | 75 см |
| Висота стільця | 81 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Довжина столу | 108 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина крісла | 49 см |
| Ширина столу | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 141,55 ₴
