-11%

IKEA NÄMMARÖ(495.817.90), Садовий стіл та 2 стільці, Світло -Браун/Складна пляма
7 961 ₴
7 085,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.817.90
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тверда акація, акрилова пляма
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота столу | 75 см |
| Висота стільця | 45 см |
| Глибина стільця | 37 см |
| Довжина столу | 108 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина столу | 37 см |
| Ширина табурета | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 085,29 ₴
