-11%

IKEA NÄMMARÖ(895.826.55), Садовий стіл та 2 стільці, Світло -коричнева складання/складання плями
8 828 ₴
7 856,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.826.55
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний стіл/ табурет, садПодушка крісла, сад
Тверда акація, акрилова пляма
Подушка/ тканина:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Наповнення:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота столу | 75 см |
| Висота стільця | 52 см |
| Глибина стільця | 37 см |
| Довжина столу | 108 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина столу | 37 см |
| Ширина табурета | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 856,92 ₴
