-11%

IKEA NÄMMARÖ(695.752.17), шпилька, сад, світло -коричневий/куддарна світло -сірий -рог
8 308 ₴
7 394,12 ₴
- Під замовлення
- Код: 695.752.17
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпилька, садПодушка для сидіння, сад
Тверда акація, акрилова пляма
Тканина/ наволочка:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Підкладка/ кришка, дно:
100% поліпропілен
Наповнення:
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Наповнення, ядро:
Підтримуюча подушка, зовніполіуретанова піна
Подушка/ тканина:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Наповнення:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 75 см |
| Висота сидіння | 38 см |
| Глибина | 78 см |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 69 см |
| Ширина сидіння | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 394,12 ₴
