
IKEA NÄMMARÖ(105.866.99), Складний стіл, Світло -бровна пляма
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.866.99
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Створіть комфорт зовні, як у вітальні, завдяки серії Nämmarö. У ньому є все необхідне на хвилину відпочинку, довгих вечеря та веселі літні події, незалежно від того, чи є у вас балкон, тераса чи сад.
Виготовлений з твердої деревини акації - міцний, міцний природний матеріал, який прекрасно старіє.
Меблі були належним чином закінчені, щоб вони були краще захищені від сонця, дощу, плям та зносу.
Ви можете впевнено поєднати його з іншими меблями Nämmarö та створити комфортний, стилістично гармонійний відкритий простір, де ви можете їсти, відпочити та проводити час з родиною та друзями.
Таблицю можна легко скласти, завдяки якому він займає мало місця.
Ідеально підходить для напоїв та закусок або декоративних рослин та прикрас на балконі чи терасі.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Рекомендується лише для використання на свіжому повітрі.
Коли ви не використовуєте садові меблі, захищаєте її від дощу, сонця, бруду, пилу, пилку та снігу.
Ви можете поєднатись з іншими садовими меблями з серії Nämmarö.
Тверда акація, акрилова пляма
Найкращий спосіб продовжити термін експлуатації дерев’яних садових меблів - це регулярно очистити їх і не бути на вулиці, не захищаючи довше, ніж потрібно.
Очищення: з м'яким мильним розчином. Витріть висушкою чистою сухою тканиною.
Технічне обслуговування: Для захисту поверхні від сушіння, розтріскування та проникнення вологи до дерева ми рекомендуємо регулярно фарбувати меблі, наприклад, один або два рази на рік.
Щоб підвищити стабільність меблів, затягніть гвинти хоча б раз на сезон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 108 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | тверда деревина |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 4 615,54 ₴





