-11%

IKEA NÄMMARÖ(095.752.20), Лавка з спинкою та подушками, світло -коричневий/куддарна світло -сірий -рог
9 175 ₴
8 165,75 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.752.20
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка з спинкою, зовніПодушка крісла, сад
Тверда акація, акрилова пляма
Подушка/ тканина:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Наповнення:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 78 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глибина | 62 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 106 см |
| Ширина сидіння | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 165,75 ₴

