-11%

IKEA NÄMMARÖ(495.753.03), лавка з подушкою, світло -коричневий/куддарна світло -сірий -рог
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.753.03
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка, зовніПодушка з лавки, зовні
Тверда акація, акрилова пляма
Подушка:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Наповнення:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 158,80 ₴
