
IKEA SINDVIK(805.388.03), Скляні двері, темно-сірий/прозоре скло
1 388 ₴
1 235,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.388.03
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Скляні дверцята не підвісні, олити предметам припадати пилом і при цьому залишиться видимою.
Пульт працює через скло, тому керувати приладами можна за зачинених дверей.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Необхідно доповнити петлями БЕСТО. На 1 двері знадобиться 1 упаковка петель. Продано окремо.
Можна доповнити ручками або ручками – продаються окремо.
загартоване скло
ДВП, Паперова плівка, Пластикова кромка
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
Будь ласка, звертатися обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть призвести до раптового розтріскування/розбивання скла. Уникайте ударів збоку, оскільки саме тут скло найбільш чутливе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 38 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Двері |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 235,32 ₴
