
IKEA CITRONHAJ(405.532.11), сільничка/перечниця, прозоре скло/нержавіюча сталь
140 ₴
124,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.532.11
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
CITRONHAJ - серія, в яку входять різні контейнери для спецій. Простий дизайн підвісний, олить йому ідеально вписатися в будь-яку кухню і розширюватися відповідно до ваших потреб. Купуйте всі контейнери відразу або лише кілька і з часом купуйте більше.
Поверніть верхню частину сільнички/перечниці, щоб вибрати один із трьох доступних розмірів отворів. Ви також можете повністю закрити його, щоб спеції залишалися свіжими.
Серія контейнерів для спецій включає млини, сільнички і перечниці, банки і пляшки - і все це в простому дизайні.
Однаково корисно поруч із плитою та на обідньому столі.
Сільничку та перечницю можна використовувати і для інших спецій, які ви любите додавати до страв.
Ви можете легко побачити, коли настав час поповнити запаси, тому що баночки для спецій зроблені із прозорого скла.
Їх можна зберігати у ящику за допомогою полиці для спецій UPPDATER.
Кришка для сільнички/перечниці підходить і для інших невеликих баночок серії CITRONHAJ.
Перед першим використанням вимийте виріб.
Скло
нержавіюча сталь
Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 6 кл |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Матеріал | скло, нержавіюча сталь |
- Ціна: 124,60 ₴







