
Двухколесный городской самокат RUBY 12 HYPER детский и молодежный, надувные колеса, до 50 кг
5 747 ₴
- Под заказ
- Код: 15936025472
Отправка с 05 мая 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
⭐Самокат Ruby 12 - з великими 12-дюймовими надувними колесами⭐
✅ Бренд: HyperMotion
✅ Модель: RUBY 12 HYPER
✅ Колір: синій
Оснащений широкою декою, самокат HyperMotion RUBY12 гарантує комфортну та безпечну поїздку, і в той же час, фантастичний подарунок для вашої дитини! Завдяки сучасному дизайну він йому точно сподобається.
▶️ Особливості:
✔️ міцна сталева рама
✔️ складна опорна ніжка
✔️регульоване кермо
✔️ 2 ручних гальма
✔️привабливий дизайн - синій колір
✔️зручні ручки
✔️ нековзка, широка платформа
✔️ Надувні колеса 12 дюймів
✔️ максимальне навантаження: до 50 кг
✔️ для дітей від 5 років
▶️ Колеса для будь-якої поверхні
Самокат HyperMotion RUBY12 має універсальний характер. Він відмінно підходить як для їзди по місту, так і для польових і лісових доріг. Все завдяки великим надувним колесам діаметром 30 см (12 дюймів) , які чудово справляються з нерівностями та нерівностями, забезпечуючи малюкам стабільну та комфортну їзду.
▶️ Регульоване кермо - ідеальна посадка
На комфорт водіння також впливає можливість плавного регулювання керма. Це означає, що ви можете легко відрегулювати його висоту під зріст вашої дитини. Самокат буде рости разом з вашою дитиною, забезпечуючи розвагу протягом багатьох сезонів.
▶️ Надійна опора для зупинок
Самокат HyperMotion RUBY12 забезпечує комфорт не тільки під час їзди, але і під час паркування. Складна опорна підставка, виготовлена з міцних матеріалів, дозволяє легко розмістити автомобіль, не турбуючись про те, що він впаде.
▶️ Широка платформа - для стабільної та безпечної їзди
Самокат HyperMotion RUBY12 має широку платформу . Це означає, що ваша дитина може вільно поставити на нього ніжки, насолоджуючись відчуттям комфорту. Дека має нековзку текстуру , що підвищує безпеку дитини під час катання по мокрій поверхні.
❤️Завдяки надувним колесам, самокат RUBY 12 справляється з будь-якою поверхнею❗️
⚠️ Технічні характеристики:
✅ Розміри: 115 (довжина) x 56 (ширина) x 82 - 89 см (висота)
✅ Розмір упаковки: 100 х 54,5 х 15,5 см
✅ Вага: 7,3 кг
✅ діаметр колеса: 30 см
✅ Розміри платформи: 30 х 11 см
✅Висота від землі до нижнього краю платформи: 11,5 см
✅ зовнішня ширина керма з ручками: 56 см
✅ Відстань від керма до платформи після складання: 69 - 76 см
✅ матеріал: сталь, PP, TPR
✨Безпека✨
Самокат був зроблений з великою увагою до деталей і адаптований до потреб дітей. Він не має гострих країв. Відповідає всім вимогам безпеки, що діють в ЄС.
ГАЛЕРЕЯ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyper |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 7.3 кг |
| Высота рулевой стойки | 89 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса | 300 мм |
| Цвет | Голубой |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Подножка, Регулировка руля по высоте, Ручной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
- Цена: 5 747 ₴







