
IKEA FJÄDERHARV(605.968.94), контейнер з кришкою, антрацит
315 ₴
280,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.968.94
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Контейнер ідеально підходить для зберігання менших речей, таких як офісні аксесуари, фотографії та кабелі. Розмістіть його поруч із місцем для роботи або у вітальні - контейнер не тільки функціональний, але й виглядає приємно.
Ідеально підходить для зберігання дрібничок, від офісних приладдя до макіяжу аксесуарів та кабелів.
Підходить до полиці Біллі та інших полиць із полками не менше 18 см глибиною.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Картон (хв. 100% перероблений), папір
Витріть чистою сухою тканиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 16 см |
| Властивості | З кришкою, З ручками |
| Довжина | 25 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари, Іграшки, Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Маленький |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 280,35 ₴





