
IKEA STOCKHOLM 2025(995.743.20), Диван 4 людини, Djurmo Grey-White
103 303 ₴
91 939,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.743.20
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Якість, яка не проходить, приємна до сенсорних матеріалів та геометричних фігур з добре об'єднаними пропорціями - цей диван має все це! Сядьте зручно і готуйте, щоб цей предмет меблів стала улюбленим елементом декору.
Красиві, приємні до сенсорних матеріалів у поєднанні з геометричними фігурами з добре вбалансованими пропорціями створюють диван, який стане головним елементом декору.
Ядро з високоякісними кишеньковими пружинами та холодною піною забезпечує комфорт, який буде супроводжувати вас протягом багатьох років. Цей диван, безумовно, стане улюбленим місцем для відпочинку.
Диван адаптується до вашого тіла, коли ви сідаєте і швидко відновлює свою первісну форму, коли встаєте.
Розділи легко поєднувати - набір з декількох для створення дивана, ідеально підходить для наявного простору та індивідуальних потреб.
Покриття виготовлене з м'якої до сенсорної тканини Djurmo, яка є сумішшю бавовни та поліестеру з чіткою приємною текстурою.
Легко зберегти подушку свіжою, оскільки кришку можна видалити та промивати у пральній машині.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
75% бавовна, 25% поліестер (100% переробляється)
Поліуретанова піна з високою еластичністю (холодна піна) 56 кг/м3, ДСП, тверда деревина, фанера, 35 кг поліуретанової піни, волоконнабор
сталь
Поліпропіленовий матеріал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 70 см |
| Властивості | Чохол, який миється, Знімна кришка |
| Глибина | 99 см |
| Глибина сидіння | 64 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 4-місний |
| Матеріал | Тканина |
| Твердість | Середньої жорсткості |
| Форма | Стандартний |
| Ширина підлокітника | 32 см |
- Ціна: 91 939,67 ₴




