
IKEA KINNASJÖ(005.918.56), кошик, З само -адгезивною/зеленою кришкою
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.918.56
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Тонка форма та нейтральний колір роблять кошик відходів Kinnsjö ідеально виглядати в будь -якому місці будинку. Ідеально підходить для ванної або кухні - підвішений на стіну або встановлений на підлозі або стільниці.
Якщо ви хочете зберегти трохи місця на кухонному прилавку і полегшити прибирання, повісьте кошик на стіну за допомогою самостійної стрічки.
Він також може стояти самостійно. Ідеально підходить для підлоги у ванній або кухонній прилавку.
Прикріплена кришка дозволяє приховати сміття. Його можна видалити, коли ви хочете очистити кошик або якщо ви віддаєте перевагу, щоб він був відкритим.
Кільце у верхній частині кошика тримає сумку на місці.
Кошик з кошика, що полегшує очищення.
Пластик - міцний матеріал, який легко зберегти чистоти.
Продукт, виготовлений у понад 50% переробленому пластику.
Підходить до продуктів із серії Ivösjön та Vesken.
Він прилипає лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала або плитка.
Перш ніж приклеювати ручку, очистіть поверхню стіни. Вийміть захисний папір на задній частині зчеплення і приклейте ручку до стіни, натискаючи її сильно і рівномірно. Тримайте принаймні 10 секунд. Зачекайте 24 години, перш ніж кошик буде призупинено.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Поліпропілен (хв. 50% перероблений)
Матеріал ABS (хв. 50% перероблений)
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Не клеє до шпалер для ванної кімнати чи інших шпалер, оскільки продукт може пошкодити матеріал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кошик |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 4 л |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 24 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розміри | Малий |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 155,75 ₴



