
IKEA GANSJÖN(206.054.71), кошик, чорний
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 206.054.71
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Не грюкнувши при киданні сміття - злегка закриваюча кришка плавно закривається.
Кошик для сміття можна легко переміщувати, оскільки він має ручку на спині.
Внутрішній кошик можна видалити, що полегшує спорожнення та миття.
Кошик для сміття можна використовувати по всьому будинку, навіть у кімнатах з високою вологістю, такими як кухня та ванна кімната.
Підходить до інших продуктів із серії Gansjön.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Оцинкована сталь, порошкове покриття
Поліпропіленовий матеріал (хв. 50% перероблений)
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 3 л |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 26 см |
| Діаметр | 17 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розміри | Середній |
- Ціна: 771,63 ₴




