
Текстильний торшер RAFA з дерев'яними ніжками, Ø 24 x 107 см
5 879,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 102272
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімалістичний торшер RAFA з дерева та пластику - стильний дизайн, який ідеально вписується в різноманітні інтер'єри
- Стильний дизайн: торшер RAFA поєднує в собі сучасний вигляд із функціональністю, ідеально вписуючись у різноманітні інтер’єри. Його мінімалістична форма робить його ідеальним доповненням до будь-якої кімнати.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з дерева та пластику, забезпечує довговічність і стабільність. Крім того, використовувані матеріали походять із добре керованих лісів, що підтверджено сертифікатом FSC.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 107 см і діаметру 24 см лампа RAFA ідеально підходить для невеликих приміщень, пропонуючи потрібну кількість світла. Його тонкий дизайн дозволяє легко розмістити його в різних кутках будинку.
- Простота у використанні: лампа живиться від мережі, а довжина кабелю 180 см дозволяє гнучко розмістити її в кімнаті. Різьба E27 дозволяє використовувати різні лампочки, що дозволяє регулювати інтенсивність світла відповідно до ваших індивідуальних потреб.
- Безпечне використання: Лампа RAFA має маркування CE та рівень захисту IP20, що забезпечує належну якість та безпеку для використання в домашніх умовах. Завдяки цьому ви можете безтурботно користуватися його функціональністю.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Сертифікат | FSC |
| Частота | макс. 50 Гц |
| Довжина кабелю | 180 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | пластик |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 24 |
| Ширина (см) | 24 |
| Зріст (см) | 107 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 879,82 ₴






