
Торшер KRISTA, 169 см
13 615,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 90428
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер KRISTA modern 168,5 см - стильний акцент вашого інтер'єру
- Сучасний дизайн: Торшер KRISTA висотою 168,5 см - це ідеальне поєднання сучасного стилю та функціональності. Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому неповторний характер.
- Надійна конструкція: лампа, виготовлена з високоякісного металу, забезпечує довговічність і стабільність. Завдяки міцній основі він безпечний і стабільний у використанні.
- Унікальне поєднання кольорів: рожевий абажур у поєднанні з золотою рамою привертає увагу, надаючи інтер’єру ніжне сяйво та елегантність.
- Універсальність використання: лампа KRISTA ідеально підходить як для вітальні, так і для спальні та офісу, створюючи затишну атмосферу та забезпечуючи комфортне освітлення.
- Оптимальні розміри: Завдяки висоті 168,5 см світильник ідеально підходить для різних приміщень, забезпечуючи достатнє освітлення в кожному куточку кімнати.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 150 см |
| Гвент | E27 |
| Колекція | КРИСТА |
| Домінуючий колір | рожевий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 40 |
| Зріст (см) | 168,5 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 615,69 ₴





