
Прямокутна скатертина з мотивом золотої зірки - 150 x 240 см
1 322,82 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92141
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прямокутна скатертина із золотою зіркою - додасть унікального характеру будь-якому столу
- Елегантний дизайн: прямокутна скатертина із золотими зірками додасть унікального характеру будь-якому столу, створюючи затишну атмосферу під час сімейних зустрічей або вечірок.
- Високоякісний матеріал: виготовлена з поліестеру, скатертина є міцною та стійкою до зминання, що робить її ідеальною для щоденного використання та особливих випадків.
- Практичні розміри: доступний у розмірах 150 x 240 см і 150 x 300 см, що дозволяє адаптувати його до різних столів, забезпечуючи елегантний вигляд у будь-якому просторі.
- Простий у догляді: скатертину можна прати при 30°C, що полегшує її утримання в чистоті, а прасування при максимальній температурі 110°C робить її завжди виглядаючою як нова.
- Універсальне використання: Ця скатертина ідеально підходить як для повсякденної трапези, так і для особливих випадків. Ця скатертина підійде до будь-якого інтер’єру, додавши трохи блиску та елегантності.
| Довжина (см) | 150 |
|---|---|
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | білий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 150 x 300 см |
| Спосіб пакування | згорнуто |
| Ширина (см) | 300 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322,82 ₴
