
НЕЛЬСОН біла прямокутна скатертина - 145 x 240 см
1 028,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 96134
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна скатертина NELSON з поліестеру - стійка до плям і легко чиститься
- Універсальний розмір: скатертина NELSON доступна в різних розмірах і ідеально підходить до столів різних форм і розмірів. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися елегантним виглядом у будь-якій ситуації.
- Високоякісний матеріал: скатертина виготовлена зі 100% поліестеру, стійка до плям і легко чиститься. Ви можете прати його при 30°C, що робить його надзвичайно легким у чистоті.
- Сертифікат Trustworthy Textiles: Товар має сертифікат, який гарантує його високу якість і безпеку використання. Ви можете бути впевнені, що обираєте продукт, який є безпечним для здоров’я.
- Елегантний зовнішній вигляд: гладка поверхня скатертини надає будь-якому інтер'єру елегантності та класу. Ідеально підходить для сімейних обідів, вечірок або повсякденних трапез, він створює приємну атмосферу.
- Легке прасування: скатертину можна прасувати при максимальній температурі 110°C, що дозволяє швидко розгладити складки та надати їй свіжий вигляд. Завдяки цьому вона завжди виглядатиме бездоганно.
| Сертифікат | Надійний текстиль |
|---|---|
| Довжина (см) | 300, 200, 240 |
| Вага в грамах (г/м²) | 150, 180 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | білий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 145 x 240 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 150, 145 |
| Зріст (см) | 0,5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028,82 ₴

