
Квадратна поліестерова скатертина з принтом AMBRINE, 150 x 150 см - 150 x 150 см
918,57 ₴
- Немає в наявності
- Код: 86626
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильна квадратна скатертина з рослинним візерунком - тепло та елегантність у вашому домі
- Естетичне виконання: Квадратна скатертина AMBRINE прикрашена бежевим рослинним принтом, який вносить теплу та природну атмосферу в будь-який інтер’єр.
- Універсальне використання: ідеально підходить для журнального столика, комода або як прикраса столу в їдальні, додаючи шарму та створюючи затишну атмосферу.
- Простий у догляді: поліестеровий матеріал легко чистити – просто прати при 30°C і прасувати при максимальній температурі 110°C.
- Стійкий матеріал: висока щільність і якість поліестеру гарантують, що скатертина збереже свою форму та колір протягом багатьох років, навіть при інтенсивному використанні.
- Різні розміри: Скатертина доступна в двох розмірах: 2150 x 150 см і 150 x 240 см. Ідеально підходить для довгих обідніх столів, що дозволяє адаптувати його до різних потреб і розмірів меблів.
| Довжина (см) | 240 |
|---|---|
| Вага в грамах (г/м²) | 150 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 150 |
| Розміри (см) | 150 x 240 см |
| Зріст (см) | 0,2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918,57 ₴



