
Прямокутна скатертина BLOOMY, біла, золотистий гінкго білоба - 150 x 300 см
1 715,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 80584
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутна скатертина - візерунок золотого гінкго на білому тлі
- Елегантний дизайн: Прямокутна скатертина Bloomy вирізняється елегантним принтом у вигляді листя гінкго білоба на білому тлі.
- Високоякісний матеріал: виріб виготовлено з поліестеру з щільністю 150 г/м², що гарантує його міцність і стійкість до пошкоджень.
- Практичні розміри: скатертина має довжину 300 см і ширину 150 або 240 см, що робить її ідеальною для великих столів.
- Легко підтримувати в чистоті: можна прати при 30°C і прасувати при макс. 110°C полегшує догляд за скатертиною.
- Універсальний колір: білий колір скатертини з золотим принтом дозволяє вписати її в більшість інтер'єрів, незалежно від стилю. Ідеальне доповнення до гламурної їдальні.
| Довжина (см) | 300 |
|---|---|
| Вага в грамах (г/м²) | 150 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | золотий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 150 x 300 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 150 |
| Зріст (см) | 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 715,31 ₴


