Отзывы о компании Дом Комфорт
- Сергій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Марина Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Геннадій Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роблять все як кажуть, дякую
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Карина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Анастасія Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все отлично!
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Людмила К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, все отримала, чудово
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Анастасія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар від моменту оплати отримала протягом 3 днів. Чудове обслуговування! Щодо полички, то якість пластику Ikea відмінна. За цю вартість чудова допоміжна поличка у ванну кімнату
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Аліна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Вікторія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Комментарий продавца
- Оксана Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ціна неактуальна
- Комментарий продавца
зараз ціни міняють кожного дня, ми ціну змінили ,та пром оновлює її протягом двох годин, на це ми не можемо подіяти, але якщо ми її навіть, не встигли змінити, ми не можемо привести товар в мінус, ми працюємо під замовлення, і у вас ніяких коштів не брали, то в чому проблема??? всім дякую за розуміння! наш магазин працює під замовлення і націнка зараз оптових цін, щоб не звільняти персонал, тому моя особиста думка, хто пише такі відгуки, не розуміє в якій ситуації зараз країна.
- Оксана
Навчіться говорити правду, а не брехати та придумувати «на ходу». Змінилася ціна - так і сказати, а не брехати, тому такі коментарі «виправдання», ще й звинувачення- маніпуляція. Треба мати гідність
- Комментарий продавца