Отзывы о компании Дом Комфорт
- Александр Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Антон Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую дитина задоволена
- Катерина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ганна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я зробила 2 однакових замовлення,помилково.Компанія відминила зайве.
- Анастасія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримала товар (прес для часнику), на жаль з пошкодженнями. Помітила не на пошті, а вже вдома, коли зняла фабричне пакування. Як наслідок, відповідальність за це пошкодження ніхто нести не буде. Продавець відправив товар у невідповідному пакуванні (замість коробки, прес був у пакеті, навіть без пакету з пухирців), як сказав магазин, це пошта обирає пакування (прошу помітити, що пакет саме продавця, так як пошти кладуть товари у брендовані пакети),
тому рекомендую уважно на пошті перевіряти стан товару й у разі пошкодження, складайте акт на відмову від товару.
Звісно на роботу пресу це ніяк не вплине, але ситуація неприємна.- Комментарий продавца
Весь товар перед відправленням оглядають на складі нашими працівниками, далі на пошті перевізника, працівниками служби доставлення.Також пакування теж перевізника або наше, але скочується після огляду.Після оформлення і прийняття товару, відповідальність переходить до транспортної компанії.Товар застрахований на повну вартість.Тому огляд покупцем, обов'язковий перед тим як його оплатити.Він був цілий, бо зі складу наші працівники теж перед відбором оглядають товар на цілісність. На жаль всі питання, перевізнику, бо пошкодили при транспортуванні.Треба такі речі оглядати на відділення, і зафіксувати пошкодження, написавши акт пошкодження.Відмовитись від даного товару, тоді ми Вам відправляємо інший, при цьому самі закриваємо питання про пошкодження з перевізником.На жаль Ви його забрали, тепер нічим не можемо допомогти.Ми цінуємо наших клієнтів та беремо на себе відповідальність, але якщо клієнт, зробив все вірно, і на цілісність перевірив товар на відділенні, чи в присутності кур'єра.Тому ще раз наголошуємо нашим покупцям, для вирішення будь-яких проблем з товаром, при перевезенні, оглядайте його до підпису чека, де тим самим ви особисто підтверджуєте, що претензій не маєте до отриманої посилки.Дякую за розуміння.І всім гарного настрою,з покупками разом з нами.
- Комментарий продавца
- Сергій З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юрій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua